Audi A1 2012

Në Shitje

No: 8195794878

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 8195794878

Audi A1 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialA1
Viti2012
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI A1 3 x S-Line 1.4 TFSI S-Tronic 185ps

Viti 06.2012

I ardhur nga Zvicra

I Doganuar

Km 180.000 me Liber Servisi te Garantuara 

I Sapo Servisuar dhe Zingjiret e ndrruar ne Garazhde ne Zvicer 

Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel+38343788178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00