Audi A3 2013

Në Shitje

No: 2106708922

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 2106708922

Audi A3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI A3 Sportback 2.0 TDI S-Tronic Panoram 110kw - 150ps

Viti 04.2013

I ardhur nga Gjermania

I Doganuar Km 190.000 me Liber te Garantuara 

I sapo Servisuar eshte ne gjendje Perfekte Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel+383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00