Audi A3 2013

Në Shitje

No: 8421938006

€ 14,500.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8421938006

Audi A3 2013

Në shitje
€ 14,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Data2/15/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Audi A3

1.6 TDI SPORTBACK

2013

VETEM ME DOGANE

S-TRONIC

Auto Sallon Mero

044 868 868 / 049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,500.00