Audi A3 2013

Në Shitje

No: 8642067404

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

204000 km

No: 8642067404

Audi A3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

204000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km204000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A3 SportBack Viti 2013 2.0 TDI I Sapo Doganuar Km : 204.000 ?? +383 49 281 281 Ferizaj ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00