Audi A3 2014

Në Shitje

No: 0741584117

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190150 km

No: 0741584117

Audi A3 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190150

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data5/21/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190150
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Audi A3

2.0 TDI

184 Hp

Quattro

3XLine

DSG Sport Back

190150km

Viti 2014

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00