Audi A3 2015

Në Shitje

No: 1436224073

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1436224073

Audi A3 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data1/29/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes

#AUDI A3.2.0TDI 184HP-QUATTRO 3XS-LINE-MATRIX 2015

Prishtinë-Çagllavicë #autosallonrubini

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00