Audi A3 2015

Në Shitje

No: 2467504383

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

220 km

No: 2467504383

Audi A3 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

220

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/22/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A3 1.6 TDI S-tronic ,

viti 2015

i doganuar nga zvicrra full opsione etj..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00