Audi A3 2016

Në Shitje

No: 1099932122

€ 23,000.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 1099932122

Audi A3 2016

Në shitje
€ 23,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)1968
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

AUDI A3 2.0 TDI S TRONIC 3x S LINE 2016,

I Doganuar.

I Importuar nga Gjermania.

* Instrument Tabela VIRTUAL

* AUDI ACTIVE LANE ASISST ( Nuk lejon daljen nga vijat e bardha)

* Distance Controler ( Mbajtja e Distances me veturat para) * AUDI SIDE ASISST ( Paralajmrimi per veturat ne kend te vdekur)

* AUDI PRE SENSE ( Paralajmrimi nëse zbulon se po i afroheni një objekti shumë shpejt dhe do t'ju japë një sinjal paralajmërues, pastaj një hov paralajmërues për t'ju inkurajuar më tej të vendosni frenat; megjithatë, automjeti do të fillojë të frenojë vetë dhe do të përgatitet për përplasje).

* Traffic Signs ( Treguesi per shpejtesin e Lejuar ne Zonat e Vozitjes)

* Rest Recommendation (rekomandimi për pushim).

* Keyless Go (Hapja dhe mbyllja e vetures ne brave pa qels)

* AUDI MULTIMEDIA (USB, AUX, 2x SD CARD dhe SIM CARD)

* KAMERA

* Karrikat Elektrike

* PANORAMA

* DRIVE SELECT

* Vallon Sport

* XENON BIXENON

* LEDA

* KLIMATRONIC

* KARRIKA RECARO

* SENZORA Parkingu

* Parking Asisstant

* Komanda ne Vallon

* Nxemje ne Karriga

* BordKompjuter

* Dritare Elektrike

* Hallogenka

* Auto Hold System

* Pasqyret me nxemje

* Pasqyret palohen ne menyr automatike

* Senzora Shiu

* Senzori i Lodhjes

* Mekanizem per Larjen e Dritave te Para

* Ulëset e para standarde

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë

* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë

* Mbyllje qendrore me teledirigjim

* Dritat kryesore Halogene

* Dritë për mjegull mbrapa

* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë

* Timon servo progresiv elektro-mekanik

* Xhamat para elektrik

* Bordkompjuter

* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje

* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit

* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit

* Xhamat e gjelbër termoizolues Autosalloni Ylberi

Tel: 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,000.00