Audi A3 2016

Në Shitje

No: 3946085552

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

102000 km

No: 3946085552

Audi A3 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

102000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km102000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Audi A3

s-line

35 Tdi

2.0

Viti i prodhimit 2016

Kilometrat 102000 te garantuara

Panoram

Kamera senzor

 

Per mashum info ne nr 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00