Audi A3 2017

Në Shitje

No: 3336210328

€ 15,850.00

Prizren, Kosovo

154371 km

No: 3336210328

Audi A3 2017

Në shitje
€ 15,850.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

154371

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/13/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km154371
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

15.850€

AUDI A3

2.0

TDI

Sportback

VITI:2017

KW:110

KM:154371

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,850.00