Audi A3 2017

Në Shitje

No: 9366521183

€ 16.90

Prizren, Kosovo

220000 km

No: 9366521183

Audi A3 2017

Në shitje
€ 16.90

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.60

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data4/5/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1.60
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

AUDI A3

1.6TDI

85KW

S-TRONIC AUTOMATIK

SPORT-BACK

FACELIFT

VITI 2017

+383 49 600 504 

Shitje edhe me Kredi deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16.90