Audi A3 2018

Në Shitje

No: 1328686632

€ 19,400.00

Ferizaj, Kosovo

168000 km

No: 1328686632

Audi A3 2018

Në shitje
€ 19,400.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.598

Karburanti

Diesel

Konsumi për 100km

5

Data4/7/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Motorri (cc)1.598
NgjyraBardhë
Konsumi për 100km5
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Distancer, Rregullim i timonit, Cruise Control, Start/Stop

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Kukë Terheqëse, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve, Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  Bluetooth, Radio - MP3 Player, Radio - Cd Player, Navigacion, GPS, AUX, Entertainment Package, DVD Player, USB/AUX, Audio Sistem, Telefon

Audi A3

* 1.6

*TDI

* SportBack

* S-Tronic

* Viti 2018

* +383 44 252 910

* 048 575 555 *

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,400.00