Audi A3 1.6 2018

Në Shitje

No: 8900958898

€ 19,900.00

Ferizaj, Kosovo

190000 km

No: 8900958898

Audi A3 1.6 2018

Në shitje
€ 19,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.598

Karburanti

Diesel

Konsumi për 100km

5

Data4/7/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Motorri (cc)1.598
NgjyraKuqe
Konsumi për 100km5
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Rregullim i timonit, Start/Stop, Cruise Control, Distancer

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Fara (përshtatëse), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve, Drita (Senzor nate), Dritat (Xenon), Dritat (LED)

 • Multimedia

  GPS, Radio - MP3 Player, USB/AUX, Bluetooth, Navigacion, Radio - Cd Player, Telefon, Audio Sistem, AUX, DVD Player

* Audi A3 *

1.6 TDI *

S-Tronic-Line *

110 PS * Viti 2018 *

+383 44 252 910 

048 575 555 *

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,900.00