Audi A3 2019

Në Shitje

No: 0591944816

€ 16,300.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 0591944816

Audi A3 2019

Në shitje
€ 16,300.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data4/26/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1598.0
NgjyraKuqe

Audi A3

Sportback, S-Tronic, 1.6 TDI (1,598 cm³ )

85 kW / 115 HP , viti 2019, Automatik DSG, DISEL (EURO 6), klimatronik (klim dy zonale), 180,000 km te sigurta

servisi i fundit : 2023-02-03 km ne servis te fundit 162895 me liber te servisit me full histori, me te gjitha serviset e kryera

Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike .

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,300.00