Audi A3 2020

Në Shitje

No: 8001419350

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

166000 km

No: 8001419350

Audi A3 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

166000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/3/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km166000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Audi A3 35 tdi

Sportback stronic

Viti 2020

Km 166000 me dogan 

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në:

045 777 027

044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00