Audi A4 2013

Në Shitje

No: 3104306930

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 3104306930

Audi A4 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

4x2

Data3/17/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI A4 AVANT QUATTRO Viti 12/2013 2.0TDI Dogane Te Paguar Prejardhja Zvicerr???? ?? 049 281 281 Ferizaj??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00