Audi A4 2013

Në Shitje

No: 4308052079

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

249273 km

No: 4308052079

Audi A4 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

249273

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/27/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km249273
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraHiri

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Vetura posedon cdo lloje te servisit te kryer

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 249273

• Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

•  Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

• Viti 04.11.2014

•  Modeli 2015

• Nde¨rruesi i shpejtesive: Automatik

• Sistem të navigacionit nderkombëtarë te versionit te ri

• Sistem të dritave inteligjente me LED para dhe mrapa

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat : Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të kyqjes me telefon Bluetooth

• Sistem të navigacionit nderkombëtarë

• Pasqyret Elektronike dhe me ngrohës

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Gjamat : Elektronik & me ngrohës

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Sistem të raportimit te trafikut

• Senzora parkingu para dhe pas

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00