Audi A4 2013

Në Shitje

No: 4706933468

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4706933468

Audi A4 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI A4 2.0 TDI S-Tronic 105kw - 143ps

Viti 04.2013 I ardhur nga Zvicra 

I Doganuar

Km me liber Servisi te Garantuara 

I sapo servisuar 1 Pronar qe 8 vite Eshte ne gjendje perfekte Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00