Audi A4 2015

Në Shitje

No: 8021387314

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

117000 km

No: 8021387314

Audi A4 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

117000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km117000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Audi A4 

2.0 TDI

Viti i prodhimit : 2015/11 (2016)

Full opsion

Ccm 1968- 150 hp

Automatik

Panoram

Kamera senzor

117000 km me garancion

 

Nr kontaktus 044540336

Adresa rrethi ismetit rruga lidhese me fushkosov tranzit

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00