Audi A4 2017

Në Shitje

No: 2516220254

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

170000 km

No: 2516220254

Audi A4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.00
NgjyraBardhë

Është shitur,

AUDI A4 3.0TDI S LINE S TRONIC KM 170.000 ONLY WITH THE DOGAN YEAR OF PRODUCTION 2017 Auto Bibaj sh.p.k  +383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosovo.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00