Audi A4 2017

Në Shitje

No: 3393228164

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 3393228164

Audi A4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraZezë

Është shitur,

AUDI A4 2.0TDI 3x S LINE S TRONIC KW 140/PS 190

VETËM ME DOGAN

VITI PRODHIMIT 2017

Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00