Audi A4 2017

Në Shitje

No: 7179535844

€ 00.00

Prizren, Kosovo

0 km

No: 7179535844

Audi A4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/31/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A4 Avant 2.0 TDI S tronic (B8) Automatic Year 2017 -Auto Salon -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosovo

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00