Audi A4 2017

Në Shitje

No: 9887201649

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180100 km

No: 9887201649

Audi A4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180100

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180100
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shume te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-aitomatik,klimatronik,ulset me nxemje,navigacion,komanda timon,tempomat,ndrusin e shpejtesive ne timon,i njeh vijat e autostrades,hapet mbyllet ndezet pa qels,klimatronik edhe mbas,xhama te erresuara nga prodhusi,gepekun elektronik,or digjitale,bi-xenon,dritat full lled para e mbas,senzora parkingu,fellne,dy qelsa etj.

Per me shume info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00