Audi A4 2018

Në Shitje

No: 2925520720

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

46000 km

No: 2925520720

Audi A4 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

46000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/16/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km46000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00