Audi A4 2018

Në Shitje

No: 8615124810

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

46000 km

No: 8615124810

Audi A4 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

46000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km46000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

A4 2.0 TDI

190 ps

Viti 2018

Ulset lekur me nxemje

Kamer senzor parkingu

Automatik

Kilometrat 46.000 te garantume

Financim 100%

Kohëzgjatja deri në 10 vite

Procedur e shpejtë 30 min Aplikimi bëhet ne DREAM CAR @doraepare

Për mashum info 044 540 336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00