Audi A4 2019

Në Shitje

No: 6998107132

€ 27,500.00

Prishtinë, Kosovo

244355 km

No: 6998107132

Audi A4 2019

Në shitje
€ 27,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

244355

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2019
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km244355
Motorri (cc)1968
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

AUDI A4 35 TDI 2019,

I Doganuar.

I Importuar nga Gjermania.

* Viti i prodhimit 2019

* AUDI PRE SENSE: Sistemet para sensit Audi funksionojnë duke përdorur kamera dhe sensorë radar për të mbajtur gjurmët e rreziqeve rreth automjetit.

Ata mund të zbulojnë këmbësorët, makinat dhe rreziqe të tjera të mundshme, dhe nëse një përplasje është e pashmangshme, ata marrin hapat e mëposhtëm: Rripat e sigurimit të përparmë tensionohen automatikisht për të ndihmuar në uljen e mundësisë së lëndimit.

Dritaret e automjetit tuaj mbyllen, duke reduktuar mundësinë e hyrjes së mbeturinave në automjet.

Dritat paralajmëruese aktivizojnë dhe lajmërojnë drejtuesit e tjerë për një situatë të rrezikshme përpara.

* NAVIGACION (Navigationssystem Professional)

* Dritat Para XENON dhe BIXENON

* Senzora Parkingu

* Nxemje ne Karrika

* Senzor te Lodhjes

* KLIMATRONIC

* Drita Para LED

* Drita Mrapa LED

* Komanda ne Vallon

* Nxemje ne Karrika

* Karrika Recaro

* StarStop System, Auto Hold System

* Pasqyret me nxemje

* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini

* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas

* Kontrolli i Klimes Mrapa

* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme

* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese

* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme

* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves

* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

Autosalloni YLBERI

Nr. Tel 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,500.00