Audi A4 2020

Në Shitje

No: 0534390103

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

167000 km

No: 0534390103

Audi A4 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

167000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/29/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km167000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A4 2.0TDI MATRIX 2020 •FACELIFT•

DISTRONIC PLUS & CAMERA

KM : 167.000

AUTOMATIK - S TRONIC

VITI 2020

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00