Audi A4 2020

Në Shitje

No: 5944434090

€ 37,500.00

Prishtinë, Kosovo

90000 km

No: 5944434090

Audi A4 2020

Në shitje
€ 37,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

90000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/1/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km90000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A4 40 TDI

3X S-LINE

BLACK EDITION

VITI: 2020

KM 90.000

204PS

Tel:+38346555505

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 37,500.00