Audi A4 2020

Në Shitje

No: 8680114523

€ 120,000.00

Prishtinë, Kosovo

12110 km

No: 8680114523

Audi A4 2020

Në shitje
€ 120,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

12110

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/16/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km12110
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraKrem

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 120,000.00