Audi A5 2019

Në Shitje

No: 0462386564

€ 37,000.00

Prishtinë, Kosovo

140000 km

No: 0462386564

Audi A5 2019

Në shitje
€ 37,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI A5 3.0TDI

3x S LINE

QUATTRO

BLACK EDITION

VITI: 2019

KILOMETRA:140.000

+383 44 434 315

+383 44 799 795

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 37,000.00