Audi A5 2019

Në Shitje

No: 1377018437

€ 26,500.00

Podujevë, Kosovo

0 km

No: 1377018437

Audi A5 2019

Në shitje
€ 26,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/11/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

AUDI A5

2.0 TDI

S-Line

VITI: 2019

 

TEL: (+383) 44 339 443

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,500.00