Audi A5 2021

Në Shitje

No: 8772623591

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 8772623591

Audi A5 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/28/2024
BrandAudi
SerialA5
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A5 35TDI S-TRONIC ULTRA SPORT KM/160.000 MODEL 2021

Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite

Procedurë e shpejtë vetëm 20 minuta

Aplikimi bëhet në Auto Bibaj. Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00