Audi A6 2013

Në Shitje

No: 2594010998

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

220000 km

No: 2594010998

Audi A6 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialA6
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI A6 ALLROAD 3.0 BI-TDI DOUBLE LLED 230kw - 313ps

Viti 2013 I ardhur Nga Zvicra

I Dognuar

Km 220.000 me Liber te Garantuara 

i Sapo servisuar dhe Zingjiret te nderruar tash Full Extra Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00