Audi A6 2014

Në Shitje

No: 5219285538

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

106000 km

No: 5219285538

Audi A6 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

106000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

177

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km106000
Fuqia (ps)177
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Audi A6 35tdi

2.0

(130kW/177p)

Viti 2014

Automatike

106.000Km

Panorame

Interior Lekure

Karrika elektronike,memorie,nxemje

Kamera , senzora

LED para dhe mbrapa

Mundësi financimi në BKT Kosova me kushte preferenciale

 

049 623 666 / 045 211 033

Veternik,Albi Mall

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00