Audi A6 2014

Në Shitje

No: 9467215297

€ 01.00

Prishtinë, Kosovo

270000 km

No: 9467215297

Audi A6 2014

Në shitje
€ 01.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

270000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2967.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

205

Data5/28/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km270000
Fuqia (ps)205
Motorri (cc)2967.0
NgjyraHiri

Audi A6 3.0 TDI V6 (2,967 cm³)

150 kW / 205 HP 

Disel (Euro 6)

Viti 2014 - model 2015

Mundësi blerje me Kredi:

• Financim deri në 100% të vlerës së veturës

• Shitje për eksport (pa dogan)

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 01.00