Audi A6 2015

Në Shitje

No: 5471920977

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 5471920977

Audi A6 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi A6 3.0

Viti 2015

Automatike

190.000Km

Panorame

Interior Lekure

Karrika elektronike,memorie,nxemje

Kamera , senzora

LED para dhe mbrapa

Mundësi financimi në BKT Kosova me kushte preferenciale

 

049 623 666 / 045 211 033

Veternik,Albi Mall

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00