Audi A6 2015

Në Shitje

No: 9268976428

€ 20,000.00

Podujevë, Kosovo

250000 km

No: 9268976428

Audi A6 2015

Në shitje
€ 20,000.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

250000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/4/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km250000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi A6

Motori: 3.0

3X-Sline

Viti: 2015

KM: 250000

Pa Dogane

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,000.00