Audi A6 2015

Në Shitje

No: 9395108453

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

210100 km

No: 9395108453

Audi A6 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

210100

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/27/2023
BrandAudi
SerialA6
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km210100
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Distancer, Timon Lëkure, Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Cruise Control

 • Aksesorë

  Derë Elektrike, Kukë Terheqëse, Felga Alumini, Dritare Elektrike, Xham i Perparem / Panoram, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Larja e Fenerëve, Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Halogen)

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shume te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,S-line,klimatronik para e mbas,ulset sport-lekur,ulset me nxemje,navigacion,kamera,komanda timon,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,i njeh vijat e autostrades,distronik,senzora parkingu,bi-xenon,lleda para e mbas,perde,gepekun elektronik,fellne 19coll,dy qelsa etj.

Per me shume info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00