Audi A6 2016

Në Shitje

No: 9502186284

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

175000 km

No: 9502186284

Audi A6 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

175000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/8/2023
BrandAudi
SerialA6
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km175000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A6*3.0L* Full opssion... Viti>2016. Facelift ...

E Po Sa Ardhur Nga Gjermania.

Me Dogan Te Paguar.

Vetem 175000KM Te Garantuara Start/Stopp-Automatik Automatik \SPORT Dritat Led Para Mas. Navigationssystem. Ndihmues Parkingu. Klimatronik 4 zonale. Karrikat Levizese + Me Nxemje. Dritare elektronike. Pasqyre Levizse+Nxemje. Bord kompjuterik. Pasqyre Autom. errësuar Xenzora Shiut. Kontrolli i presionit të gomave. Pastrimi i dritave. Automjet jo-pirja e duhanit.

Per Me Shume Na Shkruani Ne Wiber Auto Waf VIBER+38345290107 Tel.044 941 415.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00