Audi A6 2017

Në Shitje

No: 1208196547

€ 24,800.00

Prishtinë, Kosovo

240000 km

No: 1208196547

Audi A6 2017

Në shitje
€ 24,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

240000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2967

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/7/2023
BrandAudi
SerialA6
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240000
Motorri (cc)2967
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI S LINE 12/2017,

E Doganuar.

* Viti i prodhimit 12/2017.

* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional)

* Senzora Parkingu

* Karrika RECARO (Sport)

* Nxemje ne Karrika

* KLIMATRONIC

* Dritat Para XENON dhe BIXENON

* Drita Para LED

* Drita Mrapa LED

* Komanda ne Vallon

* StarStop System, Auto Hold System

* Pasqyret me nxemje

* Pedale në çelik inox

* CD CHANGER me 6 CD

* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)

* Timon lëkure multifunksionale me dekor alumini

* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Sistemi i Hapjes dhe Mbylljes se Gepekut ne menyr Automatike ( Me Pulle)

* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas

* Kontrolli i Klimes Mrapa * ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme

* Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes

* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese

* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme

* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves

* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

Autosalloni Ylberi

Nr Tel:044 773 659 045 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,800.00