Audi A6 2017

Në Shitje

No: 1428517946

€ 22,500.00

Prizren, Kosovo

192659 km

No: 1428517946

Audi A6 2017

Në shitje
€ 22,500.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

192659

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km192659
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Çmimi 22.500€

AUDI A6

3.0

TDI

V6

Quattro

VITI:2017

KW:200

KM:192659

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,500.00