Audi A6 2018

Në Shitje

No: 9491678429

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

178000 km

No: 9491678429

Audi A6 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

178000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

218

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km178000
Fuqia (ps)218
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Audi A6 40 TDI

Quattro

Motri 3.0 tdi

218 ps

Kilometrazhi 178000 te garantuara

Panaram

Ulset me ngrohje dhe ftohje

Zerimin BOSE

Nawi

Car player

Full opsione

I doganuar

Per mashum nr 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00