Audi A6 2020

Në Shitje

No: 8493229222

€ 44,000.00

Lipjan, Kosovo

150000 km

No: 8493229222

Audi A6 2020

Në shitje
€ 44,000.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2986.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

210

Data5/23/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Fuqia (ps)210
Motorri (cc)2986.0
NgjyraBardhë
 • Siguria

  ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Timon Elektrik, Timon Druri, Cruise Control, Timon me Ngrohje, Timon Lëkure, Distancer, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Panoram e plotë, Panoram, Xham i Perparem / Panoram, Derë Elektrike, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon)

 • Multimedia

  GPS, TV%26Navigation, Navigacion, Bluetooth, Audio Sistem, Telefon, DVD Player

Audi A6 2020

quattro design

Dogan 

Financim deri në 100% të vlerës së vetures 

 Mundësi ndërrimi me veturë 

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027  044 671 846

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 44,000.00