Audi A6 2020

Në Shitje

No: 8583044803

€ 48,500.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 8583044803

Audi A6 2020

Në shitje
€ 48,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data2/27/2024
BrandAudi
SerialA6
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI A6

50TDI

QUATTRO S-LINE

VITI: 2020

KM 170.000

286PS 

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 48,500.00