Audi A7 2012

Në Shitje

No: 5108661065

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

203000 km

No: 5108661065

Audi A7 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

203000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km203000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi a7

3.0 Tdi

Stronic

Quattro

Sline

Matrix

Km 203000 

I doganuar

 

045777027 044453645

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00