Audi A7 2014

Në Shitje

No: 5481485065

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

144000 km

No: 5481485065

Audi A7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

144000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/22/2024
BrandAudi
SerialA7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km144000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraKaltërt

A7 55 TDI

Quattro

Viti 2014

Kilometrat 144000 mi te garantume

Ulset lekur Kamera parkingut para dhe mrapa senzor

Financim 100% Kohëzgjatja deri në 10 vite Procedur e shpejtë 30 min Aplikimi bëhet në DREAM CAR @doraepare

Për mashum info 044 540 336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00