Audi A7

Në Shitje

No: 5328454131

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

98000 km

No: 5328454131

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

98000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandAudi
SerialA7
VitiA7
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km98000
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

AUDI A7 SPORT DESIGN

50TDI QUATTRO BLACK EDITION

KILOMETRA:98.000

PANORAM 286PS

+383 44 434 315

+383 49 115 062

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00