Audi Q2 2018

Në Shitje

No: 9139089973

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9139089973

Audi Q2 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandAudi
SerialQ2
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

#AUDI #Q2

Nr. tel +38349999991

1.6 Diesel

V.Prodhimit 2018

I Doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00