Audi Q2 2019

Në Shitje

No: 8947702186

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 8947702186

Audi Q2 2019

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data4/26/2024
BrandAudi
SerialQ2
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1598.0
NgjyraZezë

Audi Q2 30 TDI

S-Tronic 1.6 (1598 ccm)

85 kW / HP Automatik

Viti 2019 - Model 2020

195 000 Km

I doganuar

Me te gjitha serviset e kryera

Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00