Audi Q3 2014

Në Shitje

No: 2983571201

€ 18.90

Ferizaj, Kosovo

km

No: 2983571201

Audi Q3 2014

Në shitje
€ 18.90

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data3/16/2023
BrandAudi
SerialQ3
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km
Motorri (cc)
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Shtatë-Shpejtësi, Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike, Xham i Perparem / Panoram

Audi Q3 2.0 TDI Quattro S line Viti 2014 S Tronic Km : 202.000 ?? ??+383 49 281 281? ??Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18.90